#2015-12-11 02:47:21 

Szyba_zespolona

Użytkownik

Szukam już jakiś czas i może wy potraficie mi polecić jakieś miejsce gdzie kupię hurtowo markowe kosmetyki? Jakiś duży sklep, hurtownia? Pomocy!
#2015-12-11 03:52:56 

Prąd_Stały

Użytkownik

Czy to hurtownia kosmetyczna Poznań czy sklep z kosmetykami Warszawa to tak naprawdę musisz patrzeć na to, czy jest tam konkretny produkt i w jakiej cenie. Bo miejsce zawsze można dostosować, ewentualnie przesyłka będzie dłużej szła, a ważniejsze mieć dobrej jakości produkt. Ja tak przynajmniej radze i tak szukałem swojej hurtowni.

#2015-12-11 06:07:56 

międzymiastowa

Użytkownik

A co masz na myśli przez markowe kosmetyki? Bo jest dużo marek lepszych i gorszych. Zakładam, że chodzi ci o znane marki, ale musisz wiedzieć, że tak naprawdę czasami mniej popularne produkty są dużo bardziej wydajne, np. jak chodzi o stylizację włosów. Przeczytaj sobie na etykietkach skład to się sama przekonasz!
#2015-12-11 07:02:41 

piękny_Roman

Użytkownik

Chyba wszystkie hurtownie oferują markowe rzeczy, co by bez etykiety spzredawali...marka to nazwa firmy, spoko wiedzę masz.
#2015-12-11 08:39:26 

generał_Foch

Użytkownik

Ja chyba wiem o co ci chodzi, bo marka oznacza jakiś standard i jakoś produktu, bynajmniej ja tak sadze. Niedawno zrobiłem sobie przegląd gdańskich hurtowni kosmetycznych bo myślę o zmianie dostawcy i znalazłem portal, gdzie ogłaszają się dostawcy z rzeczami naprawdę dobrej jakości. Jak sobie wejdziesz na www.hurtowniekosmetykow.pl to wybierz miasto i tam w opisie masz jaki produkt no i oczywiscie marka.

#2015-12-11 10:44:46 

Szyba_zespolona

Użytkownik

Jaaa serio musicie się czepiać? Napisałam skrótowo i kolega zrozumiał. Markowe miałam na myśli właśnie dobrej, sprawdzonej marki czyli najlepszej jakości.
#2015-12-11 13:25:47 

generał_Foch

Użytkownik

No i dodam jeszcze, że możesz tam zadzwonić i się dopytać o konkretny produkt, jeśli już wiesz co chcesz kupić.
#2015-12-11 13:39:42 

Morwa

Użytkownik

Oj, ja długo szukałam dobrego dostawcy! W sumie chyba z jakiś miesiąc jezdziłam, bo albo cena mi nie odpowiadała, albo właśnie jakość nie była najlepsza. A wczesniej moje klientki ( jestem fryzjerką) przyzwyczaiłam, że mam bardzo dobre kosmetyki. Mam salon pod Krakowem i teraz kupuje produkty w takiej hurtowni Anida. W sumie znalazłam ją w takim zestawieniu różnych firm z kosmetykami, więc wpisz w wyszukiwarke i pewnie ci wyskoczy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015