#2015-12-16 03:16:06 

panna_migaczka

Użytkownik

Cześć wszystkim! Słuchajcie, czuję się trochę dziwnie o tym pisząc, ale chciałabym z wami podyskutować o problemach łóżkowych. Z moim obecnym partnerem jest niby miło, ale czasem to staje się męczące, że on ma takie problemy. Tj, raz, że mamy problem, by „stanął na wysokości zadania”, a potem jest problem, żeby za szybko nie wypadł z roli. Oczywiście, on się później obraca do mnie plecami i śpi, a ja z tym zostaję. :(
#2015-12-16 04:06:46 

ibiza

Użytkownik

A próbowaliście stosunku poza łóżkiem? Wówczas mogłabyś go zachęcić do seksu po jego orgazmie i sam by się chłopak przekonał, że da się dwa razy zabawić. :)
#2015-12-16 04:39:15 

panna_migaczka

Użytkownik

No niby tak, ale boję się, że może już nie mieć erekcji… Błagam doradźcie coś, bo czuję się strasznie przez niego, jak on mnie tak zostawia.
#2015-12-16 04:56:58 

metnawoda

Użytkownik

To może pora jego zostawić, jak nie umie się zachować?
#2015-12-16 07:38:01 

panna_migaczka

Użytkownik

Zależy mi na nim, nie chce go zostawiać. Poza tym jednym problemem mamy naprawdę fajne życie.
#2015-12-16 10:17:11 

miętowy

Użytkownik

Cześc. Współczuję jego zachowania w ogóle. Prawdziwy facet się tak nie zachowuje. Porozmawiaj z nim, bo problem wydaje się jego nie dotyczyć, a ciebie dotyka najbardziej. A zasadniczo to on jest tutaj winien. Obecnie jest tyle leków na opóźnienie wytrysku, że na pewno coś wspólnie znajdziecie. Tylko musisz z nim o tym pogadac, żeby mu uświadomić, jak się czujesz, kiedy on po szczytowaniu obraca się i śpi, a ty lezysz i co? Zagroź mu, że jak tak będzie robić, to może pomarzyć o seksie. :P
#2015-12-16 13:07:36 

panna_migaczka

Użytkownik

Może rzeczywiście spróbuję z nim na spokojnie porozmawiać, bo do tej pory nie chciałam mu nic mówić. Może nawet uda mi się go zaciągnąć do lekarza, albo co. Tak czy inaczej dziękuję wam wszystkim za porady.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015