#2016-01-20 04:03:19 

miętowy

Użytkownik

Chciałbym Was zapytać o zdanie, czy obrazy są jeszcze w modzie? Chodzi mi o takie na ściany, dekoracyjne. Chciałbym Was zapytać o zdanie, bo u mnie w domu ciągle trwa wojna o to ;p Bo tata znosi obrazy i je wiesza, a mama z kolei je ściąga i mówi, że takie coś się kupowało lata temu i jest już niemodne. Co Wy na to?
#2016-01-20 05:41:05 

Kompas

Użytkownik

Trudno jednoznacznie powiedzieć. Po pierwsze mówimy tutaj o różnych gustach, jednemu się spodoba jeden typ obrazów, innemu coś kompletnie innego. Po drugie, jest bardzo dużo różnych typów i być może faktycznie część z nich już wyszła z mody.
#2016-01-20 07:45:04 

Prąd_Stały

Użytkownik

Coś mi świta, u mnie w domu rodzinnym było pełno obrazów religijnych, które teraz kompletnie nie pasują do aranżacji nowoczesnych mieszkań. Może Twój tata czerpie takie wzorce właśnie z przeszłości i stąd gniew mamy, że nie idzie z duchem czasu?
#2016-01-20 09:30:05 

Jaskrawa

Użytkownik

Odpowiadając na pytanie w temacie, nie obrazy nie wyszły z mody ;) Ba, mają się coraz lepiej biorąc pod uwagę różne odmiany np.: fotoobrazy które łączą nowoczesne wzory, współczesne fotografie z klasycznym ujęciem dekoracji naściennych.
#2016-01-20 09:52:26 

gratyfikacja

Użytkownik

Według mnie też nie ma co generalizować, bo część obrazów jest ponadczasowa i piękna, a część właśnie już całkowicie powinna odejść do lamusa :P
#2016-01-20 12:34:38 

panna_migaczka

Użytkownik

Wszystko z umiarem.. u mnie niestety jest tak, że co ktoś wypatrzy jakąś głupotkę, obraz itp. to od razu zawiesza. Potem się robi graciarnia i zamiast estetytki mamy niespotykany chaos.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015