#2016-02-15 01:32:54 

gratyfikacja

Użytkownik

Hejka! Zastanawiam się nad zamówieniem butów w Internecie, ale nie do konca jestem przekonana co do tego pomyslu. Kupujecie w ten sposób obuwie? Trafiacie z rozumiarem?
#2016-02-15 04:16:41 

uczeń_wzorowy

Użytkownik

Ja kupuje tylko w sieci i nigdy nie miałem z tym problemu. Ostatnio kupiłem buty do trekkingu dla mężczyzn i pasują idealnie. Gdybyś jednak kupila buty w innym rozmiarze, zawsze możesz je oddac i wymienic na inne.
#2016-02-15 04:42:48 

liczna_rodzina

Użytkownik

Kupowanie w sieci ma same zalety jak dla mnie. Duża oferta i konkurencyjne ceny. Ja przede wszystkim kupuje w sieci obuwie na zimę, bo w lokalnych sklepach ceny kozaków ze skóry są bardzo wysokie. Dobrze zmierzysz wkładkę i dopasujesz rozmiarówkę do konkretnej marki i nie będziesz już miała problemu z dopasowaniem rozmiaru dla siebie.
#2016-02-15 05:22:26 

metnawoda

Użytkownik

Ja często przymierzam buty w tradycyjnych sklepach, a nastepnie kupuje je w sieci, bo są dużo tańsze. Często tez organizowane są jakieś promocje czy wyprzedaze, dzieki czemu można zaoszczędzić jeszcze wiecej.
#2016-02-15 07:40:16 

gratyfikacja

Użytkownik

W sumie nie jest to głupie rozwiązanie. Przynajmniej można wyeliminowac problem z nietrafionym rozmiarem i koniecnzoscią odsyłania butów. Będę musiałą to sprawdzic przy najbliższej okazji. Na poczatek zdecyduje się na jakiś tańszy model i zobaczę, jaka jest różnica między tym co na zdjęciu a tym co w rzeczywistości. Mam nadzieje, że się nie rozczaruja za bardo i nie zniechęcę do kupowania online.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015