#2016-03-11 06:43:27 

liczna_rodzina

Użytkownik

Witajcie, głupio mi pisać o takich rzeczach, ale musze się gdzieś wygadać i poradzić… podejrzewam, że moja mama ma wielki problem z nadużywaniem alkoholu. Nie wiem jednak do końca jakie powinna mieć objawy, żeby stwierdzić, ze to już alkoholizm i coś trzeba zrobić z tym tematem.
#2016-03-11 07:19:17 

gratyfikacja

Użytkownik

A dlaczego tak uważasz?
#2016-03-11 09:03:03 

liczna_rodzina

Użytkownik

Od jakiegoś czasu znajduję w różnych miejscach butelki po winie, jakiś wódkach smakowych w szafkach, w przydomowym śmietniku (tylko do nas należącym). Tata pije tylko okazjonalnie i nigdy go jeszcze nie widziałam pijanego. Ale mama tak jakos dziwnie zaczęła się zachowywać. Jakby była tez trochę nieobecna…Nie złapałam jej na żadnym wymiotowaniu czy słanianiu się, ale nie jest już sobą. Czasami ma tylko jakieś dziwne drgawki, ręce jej się trzęsą i chyba nie śpi po nocach…
#2016-03-11 09:33:44 

Jaskrawa

Użytkownik

To wejdź sobie może tu: terapiaalkohol.pl/leczenie-alkoholizmu.html Piszą tu na temat alkoholizmu i leczenia. Ja się tez na tym nie znam, wiec tylko tak mogę ci pomóc. Jak o tym napisałaś, to przypomniał mi się film „Kiedy meżczyzna kocha kobietę” z moja ulubioną aktorką Meg Ryan… Bardzo podobna sytuacja. A może mama sobie z czymś nie radzi?
#2016-03-11 11:58:11 

liczna_rodzina

Użytkownik

Nie wiem, popatrzę, poczytam, zobaczę…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015