#2016-03-15 03:36:11 

panna_migaczka

Użytkownik

Hej. Zauważyłam, że jazda na rowerze jest w ostatnich latach bardzo popularna. Wiele osób zamienia samochód na rower i traktuje jednoślad jako ekologiczny i dobry dla kondycji środek transportu. A czy wy też nalezycie do grona zwolenników jednośladów?
#2016-03-15 04:00:01 

Jaskrawa

Użytkownik

Ja od zawsze lubiłam jazde na rowerze. Kiedys musiałam dojeżdżać rowerem do szkoły, bo rodzice nie mieli samochodu. Czasem było to dość uciązliwe, ale generalnie sprawiało mi frajde. W swoim zyciu mało jeździłam samochodem. Mam prawo jady, ale nie posiadam auta. Poruszam się po mieście pieszo, autobusem lub rowerem. Cieszę się, że zapanowała moda na rowery, szczególnie na stylowe rowery miejskie, jak te opisane na stronie bikefun.pl/rowery-kross-le-grand . Bardzo mi się one podobają.
#2016-03-15 06:14:11 

generał_Foch

Użytkownik

Dla mnie moda nie ma większego znaczenia. Zawsze lubiłem dobrej jakości rowery górskie i to się nie zmieniło przez dwadzieścia lat. Niedawno nabyłem górala Kross Level A6 i jeżdzę nim w terenie. Lubię samotne wypady, a czasem biorę też udział w grupowych wycieczkach, które organizuje grupa cyklistów z mojej okolicy.
#2016-03-15 06:25:34 

panna_migaczka

Użytkownik

Ja też miałam kiedyś górala, ale obecnie podobają mi się rowery miejskie, które łączą w sobie wzornictwo retro z nowoczesnymi detalami technicznymi.
#2016-03-15 08:41:00 

Jaskrawa

Użytkownik

W takim razie powinnas odwiedzić sklep bikefun.pl, gdzie jest duży wybór tego typu rowerów. Ja właśnie zastanawiam się nad wyborem roweru dla siebie z tej oferty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015