#2016-04-05 01:00:05 

uczeń_wzorowy

Użytkownik

#2016-04-05 02:53:50 

gumiak

Użytkownik

Trza było do wyszkuiwarki wpisać, to byś od razu miał odpowiedź, a i zdjęcie już dawno zrobionie, a nie na forum pytać i czekać, aż łaskawie ktoś odpisze. Nie wiem, gdzie można w Poznaniu zrobić rentgena!!!11
#2016-04-05 04:53:47 

lesioXX

Użytkownik

Myślę, że RTG zębów można zrobić tam gdzie ortodoncja w stolicy Wielkopolski. Ci ortodonci to do każdego zabiegu, który wykonują, muszą zrobić rentgena, więc chyba takie usługi dla ludzi normalnie też wykonują. Poczytaj sobie, jacy ortodonci w Poznaniu przyjmują i zobacz, który robi RTG i tam podjedź, zapytaj, albo zadzwoń, to się dowiesz. Chyba trudno nie będzie.
#2016-04-05 07:28:16 

uczeń_wzorowy

Użytkownik

No też mam nadzieję, że nie będzie trudno. A wiecie może jeszcze, gdzie można wybielić zęby? Żeby były wybielone dobrze, równo no i trwale. I żeby cena też nie przerażała, bo wiem, że z tym to różnie akurat bywa i niektórzy po prostu kasują cały majątek za to wybielanie.
#2016-04-05 09:02:42 

lesioXX

Użytkownik

No cóż, nie ma się dziwić, bo używają do tego specjalistycznych i drogich środków, a Ty za to uzyskujesz świetny efekt, więc nie ma się co dziwić, że drogo to kosztuje. Nie można mieć za darmo wszystkiego, bo żadnej wartości by to nie miało. A wybielanie hmm… No nie wiem, weź poszukaj, jak idziedsz na mieście, to co kawałek właściwie wiszą takie plakaty, że oferują wybielanie zębow. Raczej dbają o swoich pacjentów, więc na pewno trafisz na coś dobrego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015