#2016-05-23 03:11:39 

kosynier

Użytkownik

Dzień dobry wszystkim. Już kiedyś miałem sytuację, w której kupiłem rower w niby profesjonalnym sklepie, a jak przyszło do drobnych napraw to mnie skasowali jak za zboże. Chciałbym żebyście mi polecili jakiś porządny sklep rowerowy, który jest w Poznaniu albo okolicach i mają tam dobry serwis i dobre ceny. Znacie taki? Byłbym wdzięczny za pomoc
#2016-05-23 05:37:47 

stopklatka

Użytkownik

Przecież są specjalne warsztaty rowerowe? Nie rozumiem, po co do sklepu się niby z takim problemem udawać. Ja tam wrzucam rower w bagażnik i jadę i mi robią w dwa dni i tyle- tak jak z samochodem.
#2016-05-23 05:52:41 

piękny_Roman

Użytkownik

Też się kiedyś tak wkurzyłem i od tego czasu zwracam na to uwagę. Od paru lat regularnie kupuję akcesoria do mojego roweru w sklepie takim jednym i zobaczyłem, ze mają tam niezłe ceny serwisu więc skorzystałem. Wejdź na ich stronę supersportowy.pl/content/8-serwis-i-naprawa-rowerow i sam sobie poczytaj. Ja byłem mega zadowolony- mają uczciwy cennik, a poza tym robota jest zawsze dobrze i porządnie wykonana. No i na czas- jak obiecają się wyrobić w jeden dzień to tak jest
#2016-05-23 07:48:12 

Kompas

Użytkownik

Wiesz co ja kiedyś tak zrobiłem, ze przy zakupie roweru w sklepie spytałem gościa, czy mają też serwis. No i tam akurat w tym sklepie nie mieli, ale dał mi namiary na jakiegoś ich pracownika co ma dodatkowo warsztat. Więc według mnie warto popytać, nawet jak nie ma taki sklep oficjalnie tego rodzaju usług, bo kto wie.
#2016-05-23 09:28:52 

metnawoda

Użytkownik

Ja najpierw kupiłam tam w tym super sportowym rower Le Grand Lille 7 a później też robiłam u nich na miejscu w sklepie drobne naprawy i jestem bardzo zadowolona. Mieszkam blisko Umultowskiej, więc nie musiałam wozić roweru przez pół miasta, a poza tym mają naprawdę rozsądne ceny i rowerów i tego całego serwisu. A no i jak coś naprawią to jest zrobione, a nie jak wcześniej mi się zdarzało w jakiś podejrzanych warsztatach, ze dzień jazdy i znów łańcuch obluzowany, czy tam coś ci się telepie w trakcie jazdy
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015