#2016-08-04 04:37:34 

Prąd_Stały

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Wychodzi tu do Was moja dusza architekta wnętrz, albowiem ostatnio zaczęło mnie to fascynować. Dobieranie kolorów, dodatków. Urozmaicanie przestrzeni. To jest fajne. Chciałbym zrobić remont własnego domu. Kupiłem już urządzony, więc nie ma w tym mnie. Chciałbym, aby wnętrze było dopasowane do mojej osobowości. A jak jest u Was? Jaki styl dominuje w Waszych mieszkaniach? Retro? Klasyczny? Nowoczesny? Jakiś inny, o jakim nawet nie wiem? Dopiero się uczę!
#2016-08-04 05:53:48 

Kompas

Użytkownik

Ja dostałem dom po babci więc mogę powiedzieć tak jak Ty, że w tym wnętrzu nie ma mnie. Nie ja go urządzałem. Jak może wyglądać mieszkanie osiemdziesięciolatki? Stół z drewna, boazeria w przedpokoju, drewniane, skrzypiące już ze starości schody. Mojemu wnętrzu też przydałoby się odświeżenie, ale na razie nie mogę sobie pozwolić na remont, jest to zbyt czasochłonne.
#2016-08-04 07:01:46 

panna_migaczka

Użytkownik

Twojemu wnętrzu – dosłownie – przydałoby się odświeżenie! Co to za myślenie, by drewniane meble i dodatki utożsamiać tylko z osiemdziesięcioletnimi babciami. To błąd! Drewno dopasowuje się do każdego wnętrza, nawet do tych współczesnych, modernistycznych w każdym szczególe. Zobacz sobie, jakie krzesła drewniane Warszawa ma w swojej ofercie. Odwiedź jakikolwiek sklep i zobacz, jak wiele uroku a przede wszystkim solidności mają te meble :).
#2016-08-04 08:31:22 

ibiza

Użytkownik

Nie tylko Warszawa. Wejdź chociażby na stronę internetową: meblepotocki.pl i zobacz ofertę nowoczesnych krzeseł do salonu. Wyobraźnia producentów jest teraz ogromna i współczesne meble odpowiadają oczekiwaniom konsumentów, jak równiesz wnętrzom różnego stylu.
#2016-08-04 08:45:27 

metnawoda

Użytkownik

Ja uwielbiam styl retro – nawet takiego słucham radia. Nie wyobrażam sobie, żebym miała mieć jakieś majętne wnętrze, urzadzone w modernistycznym stylu. Styl retro to jest to. Ma duszę. I też wychodzę z założenia podobnie jak Ty, autorze postu, że nasz styl wystroju powinien być dopasowany do naszej osobowości. Muj jest dopasowany do mojego charakteru. To wielkie szczęście mieszkać w takim miejscu, zgodnym z Twoją duszą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015