#2016-08-22 07:45:15 

miętowy

Użytkownik

Cześć Wam. Mam pewien problem i w sumie dylemat. Otóż chciałbym bardzo mocno wstawić basen koło swojego domu ;) ale nie wiem w sumie czy to taki dobry pomysł.. możecie mi coś doradzić? Głównie do jakiej firmy mógłbym się zgłosić itp. ;) bo jednak mam dylemat i może rozmowa z profesjonalną firmą, która buduje takie baseny by pomogła mi podjąć decyzję co robić ;) mogę na Was liczyć? Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie wszystkich na tym forum ;)
#2016-08-22 08:58:18 

lesioXX

Użytkownik

Znam firmę, która zajmuje się taką techniką basenową i coś śmiało możesz zamówić od nich ;) akurat znają się perfekcyjnie na tym co robią, bo sporo różnych zleceń realizowali w przeszłości z tego co wiem o nich ;) jak Cię przekonałem to wejdź sobie w ten odnośnik co dałem i może akurat się z nimi skontaktujesz i ustalicie wspólnie co i jak ;D
#2016-08-22 10:57:57 

gumiak

Użytkownik

Ja akurat korzystałem z budowy spa firmy Baseny Iwo i mogę polecić tę firmę do tego typu zleceń. Napisz do nich, akurat można też zlecić im budowę basenu. To bardzo dobra i renomowana firma. U nas w mieście budowali już kilka basenów i cóż mogę rzecz.. każdy z nich jest bardzo dobrze zaprojektowany ;) sam bym nie miał nic przeciwko, żeby taki basen sobie koło domu też sprawić.
#2016-08-22 11:41:01 

piękny_Roman

Użytkownik

Ta firma, baseny-iwo.pl jest bardzo dobra ;) często zamawiam od nich chlor do basenu i wszystko przebiega bez najmniejszych problemów. Od siebie tylko dodam, mają bardzo uczciwe ceny, bo jednak porównywałem wiele firm które zajmują się basenami itp. i dopiero u nich poczułem, że ich oferta jest bardzo uczciwa i rzetelna.
#2016-08-22 13:45:15 

metnawoda

Użytkownik

Ale byłoby niesamoiwcie fajnie, jakbym mogła mieć taki basen koło domu ;) u nas to jest tylko kwestia finansowa, bo jednak mieszkamy w małym domku, nie mamy za dużo pieniędzy i taki basen dodatkowy to jednak jest dla nas w strefie marzeń póki co.. ale kto wie, może kiedyś się jeszcze uda zrealizować to marzenie ;)
#2016-08-22 14:38:37 

generał_Foch

Użytkownik

Nie można nigdy przestać marzyć ;) ja wyjechałem do większego miasta, sporo przykasowałem i mam taki basen ;) świetna sprawa..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015