#2016-08-28 19:56:30 

generał_Foch

Użytkownik

Orientujecie się może czy w Polsce da się znaleźć jakichś godny zaufania producentów materacy? Mam na myśli oczywiście takie materace na łóżko, nie dmuchane :P Problem polega na tym, że mam kilka materacy zagranicznych marek, które są mega niewygodne. Jakoś tak się źle dopasowują do ciała, że człowiek wstaje cały obolały i trochę mam tego dość. Latka lecą i nie mogę pozwolić sobie na takie niewygodne spanie.
#2016-08-28 21:14:35 

stopklatka

Użytkownik

wystarczy wejść sobie do internetu i po prostu poszukać. Założę się, że jest masa dobrych proucentów, tylko trzeba o nich trochę poczytać i poszukać najpierw oczywiście.
#2016-08-28 23:37:21 

międzymiastowa

Użytkownik

Jak chcesz Kolego kupować wygodne materace producent, którego sklep znajdziesz na stronie imaterac.pl jest według mnie godny polecenia właśnie. Mam w domu kilka materacy z tego sklepu i są strasznie wygodne, aż byłam zaskoczona, że spanie może być tak przyjemne :D Nie było jakoś specjalnie drogo, więc warto według mnie.
#2016-08-29 01:45:02 

generał_Foch

Użytkownik

Dzięki za ten link, na pewno z niego skorzystam skoro polecasz. Ale mam jeszcze jedną sprawę. Nie wiecie jaki materac dla młodzieży będzie najlepszy? W sensie z czego powinien być wykonany żeby dziecko miało wygodnie, wiadomo, to ważne dla rozwoju fizycznego.
#2016-08-29 03:58:08 

gumiak

Użytkownik

Lateksowe bardzo dobrze się sprawdzają w takim przypadku. Lateks ma to do siebie, że ładnie dopasuje się do ciała, a jak się wstanie z materaca to wraca do pierwotnej formy. Na pewno dużo dłużej posłuży niż standardowa gąbka, która szybko się wygniecie i materac przestanie być wygodny do spania.
#2016-08-29 04:19:12 

ibiza

Użytkownik

dla małych dzieci to w ogóle kokosowe materace są super, bardzo wygodne, nie wiem ile Twoja pociecha ma lat.
#2016-08-29 06:20:34 

generał_Foch

Użytkownik

13 latek ;) i chyba na lateksowy się zdecyduję w takim razie. Śliczne dzięki za Waszą pomoc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015