#2016-09-01 20:13:39 

Morwa

Użytkownik

Cześć. Niedługo będę odbierała bardzo prestiżową nagrodę. Sprawa jest taka, że tam będzie mnóstwo znajomych, wszystkich, ważnych ludzi i rodzina. I nie mam się w ogóle w co ubrać. Nie mogę założyć jakiegoś takiego zwykłego, które po prostu mam w szafie, bo wszyscy którzy mnie zają doskonale wiedzą co ja na takie okazje zwykłam nosić. No i jest problem, bo bym chciało się teraz właśnie jakoś odstrzelić na taką okazję, żeby im wszystkim szczeny poopadały
#2016-09-01 22:44:45 

Jaskrawa

Użytkownik

Ja bym Ci proponowała wybrać się do 303 Avenue w Warszawie i tam się rozejrzeć. Moim zdaniem to właśnie tam znajdziesz takie rzeczy. Po pierwsze będziesz miała ciuch, którym wszystkich zaskoczysz, a po drugie to warot jednak, żeby każda kobieta miała w szafie takie ubrania właśnie na różne sytuacje. Takie z górnej półki, lepsze
#2016-09-01 23:28:45 

Szyba_zespolona

Użytkownik

Koleżanka dobrze prawi. Ja sama ostatnio odwiedziałam Showroom 303avenue i jestem bardzo zadowolona. Naprawdę warte uwagi miejsce. Na pewno znajdziesz tam też coś dla siebie na taką okazję, która Cię czeka teraz. Poelcam się dobrze rozejrzeć
#2016-09-02 02:28:35 

Morwa

Użytkownik

Skoro obie tak dobrz emówicie o tej marce, to chyba rzeczywiście nie mam wyjścia, tylko jak najszybciej po prostu muszę tam iść i robić zakupy. No dobrze, mam nadzieję, że nie wrócę zawiedziona ;)
#2016-09-02 05:20:31 

Szyba_zespolona

Użytkownik

Bez obaw, wrócisz to z pięknymi ubraniami :*
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015