#2016-09-19 00:07:00 

metnawoda

Użytkownik

Witam wszystkie mamy. Mam do was takie pytanie. Czasem mam taki problem bo moje maleństwo dostaje bolesnych kolek. Byłam z nim u lekarza i wszystko jest w porządku, po prostu raz na jakiś czas tak ma. Pytanie jak w temacie, co jesteście w stanie mi polecić?
#2016-09-19 01:47:06 

gratyfikacja

Użytkownik

Jak moje dziecko jeszcze było takie malutkie to najczęściej stosowałam Nurofen junior. Bardzo fajny lek, w smaku przypomina słodki syrop i jest to chyba jeden z lepszych środków. Powiem wam że próbowałam wiele różnych rzeczy i dopiero ten działa tak jak powinien ;)
#2016-09-19 03:20:19 

Prąd_Stały

Użytkownik

A tak z innej beczki, czy ja mogę takie leki zamawiać przez internet? Często nie ma mnie w domu a czasem chciał bym sobie zamówić np. pudełko Apapu C a nie jest on dostępny w zwykłych sklepach. Jeżeli tak to proszę o jakieś strony z takimi rzeczami.
#2016-09-19 05:21:27 

uczeń_wzorowy

Użytkownik

No trochę nie w temacie, ale tak, można zrobić coś takiego. U mnie w mieście nie mogę dostać nigdzie leku Sedatif PC i muszę go właśnie zamawiać przez internet. Poszukaj dobrze w internecie a na pewno coś znajdziesz, zresztą, czego dzisiaj tam nie znajdziemy :)
#2016-09-19 08:01:28 

metnawoda

Użytkownik

Dostałam od znajomej nazwę podobno dobrego leku. Nie będę na razie zdradzać co to takiego ale jak przetestuje to na pewno dam znać. Może innym mamom tez się ten lek przyda i okaże się skuteczny :) Tak poza tym to panowie, następnym razem załóżcie nowy temat bo się tak tu wepchaliście ze szkoda gadać :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015