#2016-09-27 00:22:35 

generał_Foch

Użytkownik

witam wszystkich. Chce zamowic wysokiej jakosic papierowe torby na upominki, różne gadżety itp. chce oczywiście tam dać swoje logo i je rozdawać wśród swoich klientów itp. nie wiem jednak właśnie do jakiej firmy się zgłosić po takie torby. Może akurat ktoś z Was mi coś zarekomenduje? Bo mega ciężko coś samemu na coś wpaść. Liczę naprawdę na waszą pomoc.. bo sprawa jest poważna – tego typu podarunki i gadżety chce rozdać na pierwszą rocznicę działania naszej firmy. Także mają być eleganckie i w bardzo fajnym tonie. Znacie może firme która takie cos oferuje? Bo jednak nie chcę samemu w kółko nieskończenie szukać..
#2016-09-27 02:24:15 

Kompas

Użytkownik

Ale jakie chcesz dokładnie te papierowe torby? Bo jest naprawdę dużo różnych odmian i nie wiem co by Cię zadowoliło tak naprawdę.. w sumie to nie ogarniam jak możesz mieć problem, by znalexc takie coś internecie :P bo jednak naprawdę jest sporo różnych ofert i nie jest problemem się na coś zdecydować..
#2016-09-27 04:09:23 

uczeń_wzorowy

Użytkownik

Ja zawsze zamawiam papierowe torby firmy Doma Pak i mogę Ci też je polecić. Bardzo tanio wychodzą, a ich jakość jest naprawdę dobra. Łatwo się nie uszkadzają, nie ulegają podarciu przy byle dotyku itp. także jak coś to serdecznie polecam ;) bo jednak od dawna korzystam z ich usług i nigdy nie miałem problemów ze współpracą z tą firmą, także gorąco polecam
#2016-09-27 06:34:15 

lesioXX

Użytkownik

No proszę, a już myślałem, że cała dyskusja na tym forum będzie przypominała drugi post, a więc „sam sobie poszukaj, nie dasz rady.. sam znalexć?” itp. a tu proszę, kolega wyżej się pofatygował i faktycznie pomógł autorowi. Wow, jaka nowość.. aż miło się czyta takie tematy, gdzie faktycznie ktoś chce pomóc ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015