#2016-09-27 23:38:33 

miętowy

Użytkownik

Cześć! Mam do was pytanie, czy można wynająć auto w Krakowie w jakiejś rozsądnej cenie – mam na myśli tak około 60zł za dobę? Może ktoś z was wypożyczał już i chciałby mi polecić jakąś wypożyczalnię? Wierzę w was i czekam na odpowiedzi, dzięki :) P.S. Poczytałem trochę w internecie, słyszał ktoś z was o Master4Car? Godni polecenia?
#2016-09-28 02:06:52 

liczna_rodzina

Użytkownik

Właśnie dwa dni temu musiałam skorzystać z ich usług, może dlatego skusił mnie ten temat :) Ogólnie bardzo miła obsługa, autka wypożyczają bezproblemowe, można spokojnie pośmigać po mieście. Ja brałam Forda Fiestę, bo mam do nich dziwną słabość :) Ale masz do wyboru mnóstwo innych modeli, zależy od tego, czego potrzebujesz. Poczytaj trochę o ich firmie na stronce, tam też znajdziesz dokładny kontakt.
#2016-09-28 03:53:41 

lesioXX

Użytkownik

W sumie to się nie znam na autach, bo nie mam prawa jazdy, ale jak będziesz w Krk to koniecznie wpadnij na rynek posłuchać trochę grajków! Magiczni są! :)
#2016-09-28 06:09:30 

gratyfikacja

Użytkownik

Ja polecam Sukiennice!!!
#2016-09-28 08:07:37 

miętowy

Użytkownik

Dzięki, naprawdę dzięki wam ludzie za wszystkie opinie. Chyba nie uda mi się być wszędzie, ale na rynek wpadnę, bo będę miał po drodze :) Oby grajkowie nie zawiedli, bo muzykę akurat uwielbiam. A co do firmy – poczytałem o niej i jutro rezerwuję auto. Już nawet wybrałem sobie model – może nie fiesta, ale też jest niezłe! Temat zamykam. Jeszcze raz – wielkie dzięki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015