#2016-09-28 02:50:00 

panna_migaczka

Użytkownik

Cześć! Poszukuję jakiegoś dobrego sprzętu do druku 3d. Chodzi mi o względnie niedrogi, ale przy tym wysoce funkcjonalny sprzęt, którym będę mogła wykonać różne modele architektoniczne. Przede wszystkim co będzie mi dokładnie potrzebne, ktoś pomoże?
#2016-09-28 03:43:18 

uczeń_wzorowy

Użytkownik

Widzę, że nasze uczelnie się ogarniają i zacznają wprowadzać nowoczesną technologę ;) Ja jeszcze nie tak dawno temu kończyłem studia na jednej z politechnik i wtedy to była masakra… praktyki tyle, co nic, doświadczenia prawie zerowe…
#2016-09-28 06:16:53 

gumiak

Użytkownik

Bądźmy rzeczowi, panie kolego ;) Koleżanka prosi o rzetelną informację, to jej ją dostarczmy. Więc tak, na pewno przyda się jakiś tani skaner 3d (jak na potrzeby oświaty, to tani wystarczy). No i jakaś dobra drukarka 3d, i tu się pojawiają schody, bo ciężko mi wskazać, która byłaby najlepsza.
#2016-09-28 07:22:03 

ibiza

Użytkownik

Ja za to mogę polecić bardzo dobrą, polską drukarkę Zortrax W dobrej cenie można ją znaleźć bodaj w sklepie 3D PHOENIX. To sklep i drukarnia z Warszawy, która jest dystrybutorem tego typu urzadzeń. Oczywiście, oprócz samej drukarki i skanera, o którym kolega wspomniał, będą potrzebne również proszki, żywice, albo filamenty, dzięki którym druk w ogóle będzie możliwy.
#2016-09-28 09:07:17 

panna_migaczka

Użytkownik

A to się mówi samo przez się, myślę ;) W każdym razie tani skaner i drukarka Zortraxa… może dostanę do wszystko w tym sklepie, o którym koleżanka wspominała? Jak myślicie?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015