#2016-10-03 07:51:04 

Prąd_Stały

Użytkownik

Siema! Pytanko mam. Bo ostatnio sobie wbiłem na stronę gitmarket.pl gdzie trafiłem właściwie przez przypadek i różnych takich pierdół szukałem. Aż trafiłem właśnie tam i udało mi się tam znaleźć ledowe oprawy schodowe i bardzo chcę je zamontować. Czy ktoś kto się na tym zna lepiej ode mnie może tam po prostu zajrzeć i mi powiedzieć czy to się opłaca właściwie robić i montować?
#2016-10-03 08:43:37 

Jaskrawa

Użytkownik

Czy się opłaca? Chłopie, taniej nie znajdziesz. Zaufaj mi, bo trochę to ja się jednak na tym znam. Od lat wielu się zajmuje montowaniem oświetlenia w wielu różnych miejscach. Ostatnio nawet ewakuacyjne lampy montowałem w takiej jednej firmie. Aż żałuję, że nie znalazłem tego sklepu wcześniej, bo wtedy jeszcze taniej by mnie to wszystko wyniosło. No a tak to cóż. Trudno :P
#2016-10-03 10:23:47 

Prąd_Stały

Użytkownik

No to się cieszę że wreszcie mi samemu się udało coś odkryć i zaproponować a nie tylko pytać na forum o różne rzeczy. :D Jeszcze teraz biorę pod uwagę takie specjalne ledowe naświetlacze bo robię jeszcze jedną taką rzecz, do której mi to wszystko będzie potrzebne.
#2016-10-03 11:17:07 

Kompas

Użytkownik

Ja w ogóle sobie posprawdzam całą ofertę tego sklepu, bo mnie tam interesuje parę rzeczy. Na przykład te przemysłowe oprawy bo ostatnio dostaję dużo zleceń od firm i tak wychdoiz na to, że tam trzeba jednak specjalne wszystko montować. Może jeszcze te uliczne oprawny na led też sobie chętnie poprzeglądam bo opcja jest naprawdę zacna. No aż nie mogę uwierzyć
#2016-10-03 11:47:14 

Prąd_Stały

Użytkownik

Serio cieszę się teraz jeszcze bardziej że się aż tak udało to wszystko załatwić i zorganizować ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015