#2016-10-12 00:11:51 

kosynier

Użytkownik

Rozumiem, że muszą sobie doliczyć za dowóz i tak dalej, te wszystkie koszty, do tego kwiaty ogólnie też nie są jakieś tanie, ale jak przeglądam oferty kwiaciarni internetowych to powiem wam, że ceny są naprawdę szokujące i chyba ludzie korzystają z tego tylko jak naprawdę nie mają innego wyjścia. Raz na jakiś czas można sobie pozwolić ale jakby ktoś tak chciał częściej to chyba go to zrujnuje
#2016-10-12 00:44:52 

Jaskrawa

Użytkownik

E tam, chyba nie jest tak źle, ja kiedyś znalazłam firmę oferującą całkiem tanią wysyłkę kwiatów Kwiatowa Dostawa poczta ta ma naprawdę dobrą ofertę, zobacz sobie i sam powiedz, czy nie jest tanio jak za takie bukiety, dostawę i w ogóle
#2016-10-12 02:58:31 

kosynier

Użytkownik

Faktycznie ceny są fajne jak za takie wypasione bukiety tylko czy to nie przekłada się na jakość usług? Taka tania kwiaciarnia internetowa może jest tania bo wszystko wygląda pięknie w Internecie a w realu może całkiem inaczej. To coś takiego mnie nie interesuje, to już wolę dopłacić i mieć pewność, że wszystko będzie w najlepszym porządku
#2016-10-12 05:36:50 

Jaskrawa

Użytkownik

Ale z ciebie pesymista :) posprawdzaj sobie opinie w Internecie, są bardzo dobre i myślę, że nie masz żadnych powodów do wątpliwości. Piszą, że ta oferta to sprawna i szybka wysyłka kwiatów tanio i dobrze, a najlepiej sam zamów i się przekonasz, sądząc po opiniach, będziesz zadowolony :)
#2016-10-12 05:47:59 

kosynier

Użytkownik

Może dobry pomysł, dzięki za rady
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015