#2016-10-13 03:07:55 

Jaskrawa

Użytkownik

Siemanko, szukam biura księgowe, które jest naprawdę dobre. to znaczy takie, które nie popełnia błędów. jest to dla mnie ważne, bo prowadzę kilka działalności na raz kilka spółek więc to jest trochę skomplikowane. Potrzebuję kogoś, kto na sto procent nie popełni błędu. Mam takie doświadczenie, że im lepszy księgowy tym lepiej dla firmy. Macie jakieś propozycje?
#2016-10-13 05:08:13 

panna_migaczka

Użytkownik

Nie wiem gdzie dokładnie mieszkasz, ale jeżeli chodzi o biuro rachunkowe Warszawa przoduje w tej branży. Ma najlepszych księgowych w kraju. Wiem o co ci chodzi i sama też mam takie doświadczenie. Od księgowości zależy całą płynność finansowa firmy. Jak oni wszystko ogarniają , to jest dobrze.
#2016-10-13 06:46:44 

stopklatka

Użytkownik

Świetną księgowość znajdziesz pod tym linkiem www.akvirtus.com.pl/ksiegowosc. Ja korzystam z ich usług od lat i jestem bardzo zadowolona. Pilnują wszystkiego, jeszcze ani razu nie zdarzył im się żaden błąd, więc myślę, ze po tylu latach współpracy to o czymś świadczy. W dodatku są bardzo elastyczni i potrafią swoja pracę dostosować do potrzeb firmy. jak prowadzisz kilka interesów na raz to to biuro jest wręcz stworzone dla ciebie.
#2016-10-13 07:02:49 

Szyba_zespolona

Użytkownik

Ja współpracuję tylko z biurem akvirius. Jeżeli zależy ci na rzetelności, to szczerze nie znam nikogo lepszego. Oni nie popełniają błędów ponieważ mają już wszystko dobrze wypracowane.
#2016-10-13 09:49:30 

lesioXX

Użytkownik

Ciekawe, też szukałem jakiegoś biura, fajnie, ze udało mi się tu trafić. wypróbuję tę firmę i potem powiem jak było ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015