#2016-10-18 01:48:54 

Prąd_Stały

Użytkownik

Jak Wam czas ostatnio mija? Bo u mnie jakoś bardzo powoli ostatnimi czasu i ogóle się dłuży jak nie wiem. Może dlatego, że wszystkie wolne chwile spędzam na szukaniu morwy. Czy Wy sobie ludzie zdajecie sprawę z tego jak trudno jest dostać gdziekolwiek morwę w większych ilościach? Można kupić tam jakiś malutki zapas na raz, ale normalnie masakra…
#2016-10-18 03:41:41 

międzymiastowa

Użytkownik

E tam, kolego wcale nie jest tak trudno. Ja też codziennie używam morwy i jak trzeba to ja kupuje na stronie www.bakaliowo.pl/bakaliowo-pl/morwa-biala-w-kostce i jestem zadowolona bardzo. Wygląda to po pierwsze super cenowo, a po drugie też jakościowo i naprawdę tutaj nie przesadzam
#2016-10-18 05:18:53 

Kompas

Użytkownik

Widzę, że ktoś tu z mojego ulubionego sklepu korzysta. Ja na bakaliowo.pl zawsze kupuje kandyzowane skórki z pomarańczy. Kiedyś to jeszcze się bawiłem w robienie tego sam, w końcu to nie jest aż tak trudna zabawa, ale od czasu jak odkryłem, że w tym sklepie można kupić i to w takiej cenie to już nie interesuje mnie zabawa z tym recznie w domu
#2016-10-18 06:12:09 

międzymiastowa

Użytkownik

Prawda? Jak człowiek już coś znajdzie, że może być tanio i fajnie, to przestaje szukać jakichś alternatywnych rozwiązań i zmienia swoje przyzywczyjeenia. Ja podobnie zrobiłam. A teraz jeszcze się okazuje, że tam cena mąki amarantusowej jest taka świetna, że już po prostu inaczej się na pewno nie da
#2016-10-18 09:08:19 

Prąd_Stały

Użytkownik

Teraz jestem już naprawdę zadowolony, że tak super rzeczy mi się od Was udało dowiedzieć :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015