#2016-10-25 02:39:11 

Prąd_Stały

Użytkownik

Elo! Taka mnie ostatnio myśl naszła. Chce sobie odświeżyć ściany w pokoju i mam na myśli tutaj głównie malowanie. Szczerze mówiąc, to mnie samemu nie chce się w tym wszystkim babrać i chętnie bym to po prostu komuś zlecił. Tak po ludzku, żeby to miało ręce i nogi. Ale tak się zastanawiam teraz ile w ogóle kosztuje malowanie ścian? To jest drogi interes czy tani? Ile farby kosztują i ile robocizna?
#2016-10-25 05:19:07 

Kompas

Użytkownik

Wiesz, z malowaniem ścian bywa różnie. Farby też mają różne ceny i to zależnie od tego, jakiej jakości farba jest Ci potrzebna. Tylko tutaj nie radzę być oszczędnym. Kupisz tanią farbę to się okaże, że będziesz musiał kupić kilka wiader i nakładać wiele warstw, bo Ci nie pokryje. A jak kupisz droższą, to jeden raz wystarczy, bo ma takie krycie. A ceny malarza też są różne, zależy do kogo pójdziesz
#2016-10-25 07:44:03 

Jaskrawa

Użytkownik

Ja to akurat cennik malowania ścian mam w małym paluszku bo jeszcze całkiem niedawno u mnie był tkai jeden pan, który malował ściany. Fajna sprawa. Wszystko zrobione fachowo i dobrze, naprawdę jestem zadowolona z tego, co dostałam, bo ściany teraz mam naprawdę piękne. No i na farbę też nie żałowałam, więc mam wszystko super
#2016-10-25 10:12:06 

Kompas

Użytkownik

No ogólnie w Poznaniu prace remontowe idą bardzo sprawnie, więc jak ktoś chce sobie zrobić remont to się nie musi martwić, że to będzie jakoś niewiadomo jak długo trwało i w ogóle. Spece są fajni i mili i nie naciągają ludzi na jakieś dodatkowe koszty
#2016-10-25 12:45:11 

Prąd_Stały

Użytkownik

Dostałem chyba teraz garść potrzebnych mi informacji o remoncie, już teraz mi wystarczy. Dzieki! :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015