#2016-10-31 02:13:10 

Prąd_Stały

Użytkownik

Cześć wszystkim. Niebawem otwieram swój sklep. Będę w nim sprzedawał ubrania. Chciałbym się jakoś wypromować. Czy macie jakieś ciekawe propozycje na taką promocję. Jeśli tak to podzielcie się koniecznie. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Zależy mi na poważnych odpowiedziach.
#2016-10-31 03:30:22 

panna_migaczka

Użytkownik

Dzień dobry. sądzę, że najlepszą opcją na promocję mogłyby być hostessy. Dziewczyny do prezentowania kolekcji, które u ciebie można by było kupić. Albo do pomagania w sklepie. Sądzę, że powinieneś także przemyśleć kwestię jakieś obniżki cenowej na początek. Pewnie będzie to trudna decyzja, ale wiele sklepów właśnie w ten sposób się promuje.
#2016-10-31 05:57:43 

Prąd_Stały

Użytkownik

Siemka. ja także uważam, że piękne, zgrabne panie przyciągną uwagę, zwłaszcza sklepu z ubraniami. Mogłyby częstować nowych gości na przykład napojem, kawą, czy jakimś drobnym poczęstunkiem. Wtedy łatwiej o dobrą opinię wśród klientów.
#2016-10-31 08:30:30 

ibiza

Użytkownik

Cześć. To dobry pomysł z tymi hostessami. Daję ci namiar na fają agencję, gdzie zatrudniają sympatyczne i śliczne dziewczyny www.hostessy.caneli.com.pl/hostessy-katowice/ . Na pewno pomogą ci się wypromować. Wszyscy takie promocje rozpoczynają, gdy startują ze swoim biznesem. Na pewno się to opłaci.
#2016-10-31 11:06:07 

Kompas

Użytkownik

Witam. Ja również jakiś czas temu otwierałem sklep, wtedy też zatrudniłem modelki. Świetnie się prezentowały, a gości było bardzo dużo. Pozdro
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015