#2016-11-06 22:39:18 

Prąd_Stały

Użytkownik

Szczęść Boże. Mam nadzieję, że znajde tutaj ludzi bardzo głębokiej wiary takiej jak moja. Bardzo jestem oddany Bogu i chciałbym żeby mój rozwój duchowy stale wzrastał. Teraz postanowiłem się wybrać na pielgrzymkę i pomodlić się w jakimś świętym miejscu. Bardzo mi na tym zależy. Co tutaj byście polecali? Jakie miejsca dają duchowego kopa? :)
#2016-11-06 23:32:31 

gratyfikacja

Użytkownik

Bardzo się cieszę, że nie jestem sama, która jest tak zakręcona. Sama bardzo często jeżdżę na pielgrzymki i czuję, że rzeczywiście one coś dają, a moja wiara się umacnia. Bardzo mi to pomaga w codziennym życiu i radzeniu sobie z problami
#2016-11-07 02:00:14 

Kompas

Użytkownik

Ja kiedyś czytałem o tym, że jestem organizowana wycieczka do Portugalii i można podczas niej zwiedzić też miejsca kultu, dlatego Ci o tym teraz mówię, żebyś wiedział, że taka opcja w ogóle istenieje. Jak dla to bardzo zachęcają oferta jest.
#2016-11-07 04:27:05 

gratyfikacja

Użytkownik

Racja! Ja też kiedyś na czymś takim byłam. Oprócz tego, że zoabczyłam miejsce ważne historycznie, to jeszcze takie ważne duchowo i to było lda mnie bardzo ważne. Chętnie bym jeszcze raz na coś takiego pojechała
#2016-11-07 07:10:56 

Prąd_Stały

Użytkownik

Serdeczne szczęść Boże. Teraz już wiem, na co się mogę wybrać i w jaki sposób mogę zadbać o swoją duszę, żeby zawsze była przy Bogu i nigdy go nie opuściła. Na pewno pojadę do Portugalii
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015