#2016-11-09 05:07:03 

panna_migaczka

Użytkownik

Hej dziewczyny! Za kilka miesięcy biorę ślub i jeszcze jest masa rzeczy do ogarnięcia ;( Aż mi się słabo robi, jak to widzę. Ale w czym rzecz. Nie wiem na jaki rodzaj fotek ślubnych się zdecydować. Czy tylko reportaż ślubny? Czy też cała sesja? A jeśli sesja, to w plenerze? Czy lepiej w pomieszczeniu? Pomocy! ;(
#2016-11-09 06:58:08 

ibiza

Użytkownik

Jeśli chodzi o sesję, to moim zdaniem zależy od pory roku. W Krakowie sesje ślubne plenerowe wychodzą bajecznie i w lato i w zimę, więc zapraszamy do nas. ;) Jeśli chcesz mieć sesję zdjęciową „na smutno” i nostalgicznie, to brzydka pogoda na dworze będzie tylko sprzyjać. ;)
#2016-11-09 07:37:11 

metnawoda

Użytkownik

Ja brałam ślub na Śląsku, współpracowałam z fotografem ślubnym ze śląska, mało tego: mój mąż to górnik ;d więc sesja była właśnie w klimacie górnictwa. W ciemnym pomieszczeniu. ;) Może to i lepiej, bo to był listopad i na dworze było naprawdę nieprzyjemnie. A sesja wyszła bajecznie! Jeśli chcesz, mogę podesłać parę fotek na priv. ;)
#2016-11-09 09:37:50 

panna_migaczka

Użytkownik

Brzmi ciekawie, chętnie sprawdzę. ;) Mi się marzy plener w górach, ale wiem, że będzie to dużo dużo kosztować :( tym bardziej, że pobieramy się na północy Polski. Ech, zobaczymy… :P
#2016-11-09 09:54:11 

ibiza

Użytkownik

Kochana, nie przejmuj się miejscem sesji, to jeden z mniejszych problemów. ;) najważniejsze jest to by goście się dobrze bawili i mieli miłe wspomnienia :P Jak chcesz to możesz rozejrzeć się za jakimś zamkiem albo hotelem z ładnym wnętrzem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015