#2016-12-20 18:16:50 

Prąd_Stały

Użytkownik

Witam pięknie. W przyszłym tygodniu rozpoczynam pracę w nowej firmie, będzie to praca typowo biurowa. Szczereze mówiąc jest to moja pierwsza praca o takim charakterze i wciąż nasuwają mi się nowe pytania, obawy, wątpliwości :D w tym momencie zacząłem się zastanawiać nad tym, jak powinienem się ubrać do pracy? Zwłaszcza w pierwszych dniach, aby zrobić na starcie dopbre wrażenie. Powinienem byc ubrany super elegancko czy bardziej na luzie? Proszę o podpowiedzi!
#2016-12-20 20:38:39 

Kompas

Użytkownik

Witam, no to Kolego zależy na jakim stanowisku dostałeś prace :d Jezeli jako dyrektor wielkiego korpo, to raczej bym radził pojawic sie pod krawatem a jesli jako recepcjonista to może byc na luzie :D :D
#2016-12-20 21:08:40 

Prąd_Stały

Użytkownik

Jako grafik w biurze projektowym :)
#2016-12-21 00:06:42 

generał_Foch

Użytkownik

Nowa praca to zawsze ogromny stres i wszystko może przerodzić się w ogromny problem i dylemat, nawet kwestia ubioru. Bez przesady, nie musisz isc w garniturze, bo się ośmieszysz. Postaw na ubiór codzienny, delikatnie bardziej elegancki niż na co dzień. Ja bym stawiał na koszulkę, marynarkę casualową, jeansy i klasyczne buty.
#2016-12-21 02:12:23 

kosynier

Użytkownik

Ja pierwszy dzień pracy poszedłem w błękitnej koszuli, czarnych jeansach i półsportowych butach.
#2016-12-21 04:23:32 

piękny_Roman

Użytkownik

Niby najważniejsze jest to, co ma się w głowie, jednak ubiór i pierwsze wrażenie robią swoje. Ja na przykład pierwszego dnia w pracy na dzień dobry dostałem uwagę, żebym następnego dnia przyszedł ubrany „stosownie do sytuacji”. Chyba nie spodobały im się moje fioletowe spodnie i koszula w pandy :) haha, już tam nie pracuję, bo nie znoszę takiej sztywnej atmosfery.
#2016-12-21 06:58:39 

międzymiastowa

Użytkownik

Klasyczne proste spodnie, jednokolorowy swter (czarny, grafitowy lub czarny) albo koszula, albo marynarka – takie rzeczy to klasyki jeśli chodzi o pracę biurową. Jeśli chodzi o spodnie to mam na myśli coś takiego: https://splendear.com/on/odziez/spodnie?manufacturer=15– regularnie zamawiam tu spodnie, które ubieram do pracy. Mniej stresu i będzie dobrze ;) Powodzenia!!
#2016-12-21 08:44:19 

Prąd_Stały

Użytkownik

Dzięki wielkie, Pdzr!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015