#2017-01-03 05:03:36 

kosynier

Użytkownik

Witam. Podłoże, na którym chcę wybudować swój dom nie jest zbyt stabilne. No i tak się składa, że trzeba z tym fantem coś zrobić, żeby wszystko było w porządku. Żebym się ten nowy dom nie zapadł czasami i nie dochodziło do żądnych uszkodzeń. Wiecie może, jak wykonać takie projekty wzmocnienia podłoża? Kto się tym w ogóle zajmuje?
#2017-01-03 06:16:44 

generał_Foch

Użytkownik

Jest teraz wiele różnych firm, które mają takie usługi w swojej ofercie. A to bardzo ważne, bo wiadomo, że się pojawia coraz więcej różnych działek, które są w takim stanie, że wymagają interwencji i coś trzeba z tym robić.
#2017-01-03 08:19:13 

kosynier

Użytkownik

No dobrze, ale na przykład jakie? Bo ja się na tym totalnie nie znam i zależy mi na tym, żeby to wszystko zostało zrobione w sposób jak najbardziej profesjonalny jednak, bo to dość poważna sprawa jest.
#2017-01-03 09:56:59 

generał_Foch

Użytkownik

Polecam Ci zobaczyć ofertę stabilnygrunt.pl Wiem, że tam robią bardzo dobre projekty wzmocnienia podłoża i nawet jak zajrzysz na stronę http://www.stabilnygrunt.pl/realizacje.html to zobaczysz różne realizacje, których się podjęli, jeśli potrzebujesz się upewnić, że wszystko będzie ok :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015