#2017-01-11 02:48:52 

Prąd_Stały

Użytkownik

Moja dziewczyna ma bzika na punkcie poduszek. Mamyje na sofie, na łóżku i na fotelach, na krzesłach na siedzeniu również :P Z początku miałem to za fanaberię, ale rzczywiście takie zbieranie poduszek ma swoje plusy, szczególnie jak człowiek zmęczony z roboty wraca i chce zlec na łóżku :P Chciałem jej kupić jednak jakąś taką wyjątkową poduchę, nie wiem, jaśka czy coś i… jestem w kropce. Bywałem już w różnych sklepach, ale żadna nie rzuciła mi się jakoś w oczy… Pomożecie?
#2017-01-11 05:17:48 

Kompas

Użytkownik

Pomożemy, towarzyszu! :) Słuchaj, ja swojego czasu też dla mojej dziewczyny poszukiwałem jakiegoś fajnego prezentu. Ona akurat taką maniaczką jeśli chodzi o poduszki nie jest, ale lubi oryginalne podarunki. Więc zawsze staram się ją jakoś zaskoczyć. Wiec na ostatnie urodziny kupiłem jej właśnie poduszkę z rysunkiem i napisem. Znalazłem ją w tym sklepie - http://www.coolturomaniak.pl/c/2340/poduszki. To typowy jasiek, zrobiony z mikrofazy i z poliestrowym wypełnieniem (kuleczki). Bardzo wygodna i łatwa w utrzymaniu.

#2017-01-11 07:27:37 

Prąd_Stały

Użytkownik

A nie odkształca się po jakimś czasie?
#2017-01-11 10:10:29 

Kompas

Użytkownik

Wiesz, każda kiedyś się w kocu odkształci. Tę jednak mamy z jakieś pół roku i nic złego się z nią nie dzieje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015