#2017-01-23 23:47:14 

uczeń_wzorowy

Użytkownik

Gdzie kupujecie nawozy do uprawy? Szukam jakiegoś nowego źródła, bo stare bardzo mnie zawiodło i nie będę już dłużej niczego stamtąd kupował… Interesuje mnie przede wszystkim producent Plagron, produkty w jakiejś w miarę dobrej cenie. Możecie mi podesłać jakieś ciekawe propozycje?
#2017-01-24 00:28:29 

liczna_rodzina

Użytkownik

a co sie stalo z tym starym zrodlem? Sprzedawali ci zly towar czy o co chodzi? Chciałabym wiedziec, może da się na przyszłość uniknąć takiej wpadki.;)
#2017-01-24 01:15:35 

gumiak

Użytkownik

Ja Ci mogę polecić ten sklep internetowy https://www.growworld.pl/pl/c/Plagron/44, kupuję od nich nawozy i jeszcze nigdy nie było żadnego problemu. Dostawa zawsze na czas, a produkty zgodne z opisem. Poza tym Plagron jest naprawdę gwarancją jakości i nie wyobrażam sobie swoich upraw bez niego. Myślę, że byłoby ciężko, nie byłoby takiego dobrego wzrostu i rozwoju, no i oczywiście co za tym idzie nie byłoby też tylu zysków z uprawy…;)
#2017-01-24 03:09:27 

uczeń_wzorowy

Użytkownik

Byli bardzo nieterminowi i nie można było na nich liczyć. Zamówienia potrafiły docierać ze sporym opóźnieniem, czasem nawet mylili produkty i dostawałem nie to, co chciałem… A jak jeszcze zacząłem przeglądać ceny na rynku to okazało się, że za wiele akcesoriów przepłacam. Korzystałem z usług tej firmy, bo prowadził ją mój znajomy, ale to widać błąd, nie zawsze warto tak zaufać po przysłowiowej znajomości… i dzięki za link, przejrzę sobie zaraz jakie nawozy do uprawy roślin proponują i za ile.;)
#2017-01-24 04:41:24 

gratyfikacja

Użytkownik

o masakra, co za historia. Ale mnie też życie nauczyło, że po znajomości nie zawsze znaczy lepiej, a jak się jeszcze zerwie tę współpracę to można zrobić sobie wroga… wszystko jest zbyt osobiście…
#2017-01-24 07:06:20 

gumiak

Użytkownik

Faktycznie nieciekawa historia. Ja nigdy nie miałem takiej wpadki, na szczęście, od razu trafiłem na dobry sklep. Kierowałem się opiniami różnych ludzi i sam też bardzo analitycznie podszedłem do ich oferty, patrząc jak szybko wywiązują się z zamówień, ile to kosztuje i czy wszystkie rzeczy są takie, jak oczekiwałem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015