#2017-01-31 03:45:21 

Prąd_Stały

Użytkownik

Siemka, którą hurtownię artykułów biurowych warto odwiedzić jeśli zależy mi na jak najszerszym asortymencie, bo chcę zamawiac wszystko u jednego sprzedawcy żeby oszczedzic na przesylce i na formalnosciach. Proszę o odpowiedzi i dziekuję.
#2017-01-31 04:52:50 

panna_migaczka

Użytkownik

Rozejrzyj się tutaj: http://amik-poznan.pl/. Mi również zależało na jak najwiekszym dostepie do róznych artykułów i niskiej cenie dlatego zamawiam tam od kilku lat. Warto też zwrócić uwagę na jakość która jest o wiele lepsza niż w konkurencyjnych hurtowniach albo sklepach. Widac że stawiają na zadowolenie klienta, a w takich miejscahc szczegolnie przyjemnie robi sie zakupy, pzdr.
#2017-01-31 07:39:55 

Prąd_Stały

Użytkownik

Tego było mi trzeba, dziękuję za informacje i pozdrawiam. Dziś jeszcze złoże zamówienie i jakby coś mnie zastanawiało to pozwolę sobie pisac do Ciebie tu albo na priv. Co ty na to?
#2017-01-31 08:31:02 

panna_migaczka

Użytkownik

Możesz smiało pytać. Jak bede wiedziała to na pewno pomogę, tylko że nie wydaje mi się żebym była Ci potrzebna bo zakupy robi sie intuciyjnie łatwo, opisy są zupełne i bogate w szczegółowe dane. No ale jeśli chciałbyś poznać moją opinię to oczywiscie pisz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015