#2017-02-02 03:46:20 

panna_migaczka

Użytkownik

Hejka, sporo ostatnio się dyskutuje w telewizji czy nawet w necie są różne opinie i artykuły na temat marihuany. Osobiście jestem zdania że nikomu nie powinno się zabraniać spożywania tego co chce bo jaki w tym jest w ogóle sens? Tak czy inaczej chciałam was zapytać co sądzicie o leczniczych skutkach marihuany, czy jest to prawda waszym zdaniem, a jeśli tak to dlaczego nie chcą jej dopuścić do medycyny?
#2017-02-02 04:00:37 

Prąd_Stały

Użytkownik

O wiele gorsze narkotyki są powszechnie dostępne a żniwo śmierci jakie zbierają jest nieporównywalnie wieksze do narkotyków, mowa tu o alkoholu i papierosach. Tak czy inaczej nie słyszałem żeby ktoś zmarł od marihuany o totalnie nie rozumiem takich zakazów.
#2017-02-02 04:23:50 

Kompas

Użytkownik

Człowiek jest niewolnikiem systemu i państwa, zakazy muszą być bo tak. Jakbyś miał za dużo wolności to byłbyś szczesliwy i zaczal zastanawiac sie nad niektorymi rzeczami które niegrają.
#2017-02-02 06:44:36 

ibiza

Użytkownik

Marihuana jest używana powszechnie w medycynie wielu krajów i odnosi spektakularne sukcesy w walce chociażby z alzheimerem. Chorzy się uspokajają, drżenie ciała ustaje i zaczynją normalnie funkcjonować. Wszystkie medyczne odmiany masz wykazane tu: http://www.klasermarii.pl/medyczne-odmiany-c-1.html. Znajdziesz też opisy na co się je stosuje itd.
#2017-02-02 09:42:38 

generał_Foch

Użytkownik

Cześć, troche odbiegne od tematu bo chciałbym kupić kilka nasion w celach kolekcjonerskich ale nie wiem od czego zaczac zbieranie. Co polecacie zeby nie było za trudno na start?
#2017-02-02 09:52:16 

ibiza

Użytkownik

Na początek warto kupić do kolekcji coś nieskomplikowanego jak np ti: http://www.klasermarii.pl/blue-cheese-nasiona-c-39_43.html. Fajne nasionka o niewielkich rozmiarach które można traktować jako punkt wyjścia do szerszej kolekcji albo z pwoodzeniem zbierać je sobie dalej. Pozdrawiam i życzę jak najbardziej róznorodnej kolekcji.
#2017-02-02 10:32:30 

generał_Foch

Użytkownik

Serdecznie dziękuje za porady. Odniosę się jeszcze do tego co pisaliście że to trochę dziwne – człowiek w laboratoriach tworzy leki tak napakowane chemię i szkodliwe dla organizmu, a wiekszosc chorób mozna wyleczyć ziołami czy innymi naturalnymi sposobami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015