#2017-02-02 06:17:27 

metnawoda

Użytkownik

Kochani forumowicze, czy jest tu ktoś, kto posłał swoje dziecko na zajęcia taneczne? Gdzie wysłaliście swoje pociechy? Jak im idzie? Jacy są nauczyciele?
#2017-02-02 08:54:00 

Prąd_Stały

Użytkownik

Ja swoją córkę posłałem do warszawskiej akademii Rising Stars i uważam, że był to świetny wybór. Nauczyciele są przemili i co najważniejsze profesjonalni. Patrzą na każdy ruch ręki, nogi, głowy, zwracają uwagę na odpowiednią postawę (moja mała miała lekkie skrzywienie kręgosłupa i ciągle się garbiła, a teraz powoli widać, że taniec jej pomaga, bo się prostuje, skrzywienie się zmniejsza). Jeśli chodzi o postępy to z pewnością w przeciągu roku zrobiła wielkie.
#2017-02-02 09:15:10 

Kompas

Użytkownik

Mogę się tylko podpisać pod słowami kolegi i polecać każdemu tę akademię. Ja mam bliźniaki, syna i córkę, oboje mają dryg do tańca od malucha. W szkole polecono mi, abym zapisał ich na jakiś kurs albo zajęcia i dano namiary na tę akademię. Jestem wniebowzięty i oni także. Po każdym treningu wracają zmęczeni, ale szczęśliwi. Tak jak wcześniej wspomniał kolega nauczyciele zwracają uwagę na postawę, a w przypadku maluchów to jest bardzo ważne.
#2017-02-02 11:06:54 

metnawoda

Użytkownik

A co ze wstydem? Moja córa niestety, ale ma taką barierę w poznawaniu nowych ludzi, że szok. Pomyśleliśmy z mężem, że takie zajęcia jej pomogą, otworzą ją trochę. No i mam wrażenie, że brakuje jej jakiegoś kopniaka, żeby puścić wodze fantazji. Koleżanka mi mówiła, że jej córka tak rozwinęła na kursie tańca wyobraźnię i wyczuliła się na sztukę, że szok. To prawda? Taniec tak zmienia?
#2017-02-02 12:08:22 

Kompas

Użytkownik

Powiem Ci, że jak najbardziej tak. Wydaje mi się, że to jest uzależnione od tego, jak wiele dzieciaki doznają na takich kursach - akurat te zajęcia, na jakie chodzą moje maluchy, obejmują każdy taniec dla dzieci w Warszawie nie znalazłem lepszej szkoły. Znają walca, fokstrota, cha-chę i wiele innych. Każdy z tych tańców to całkiem inne ruchy, całkiem inna muzyka, to zmienia i wpływa na pobudzenie wyobraźni chcąc nie chcąc. Według mnie to dobrze. Poczytaj zresztą na http://www.risingstars.com.pl/oferta/taniec-dla-dzieci i najlepiej zapisz córkę, a przekonasz się sama.
#2017-02-02 13:29:48 

metnawoda

Użytkownik

Chyba tak zrobię. Liczę, że mała znajdzie w sobie siłę i będzie odważniejsza, dzięki takim zajęciom.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015