#2017-03-01 06:32:11 

gumiak

Użytkownik

Jak widać w temacie poszukuję sprawdzonego dostawcy wody dla pracowników w firmie we Wrocławiu. Chodzi mi o wodę zdatną do picia, mineralną, zdrową. Taką w tych dużych baniakach, które się umieszczę na dystrybutorze. Zależy mi żeby zarówno ten dystrybutor oraz jego serwis zapewniał dostawca wody no i żeby dostawy wody były dokładnie ustalone na podstawie tego ile wody w firmie będzie się zużywać (co będzie ocenione po jakimś tam okresie próbnym) i żeby te dostawy zawsze były terminowe. Polecicie mi kogoś godnego zaufania??
#2017-03-01 07:01:14 

Morwa

Użytkownik

Zajrzyj sobie tutaj: http://aqua-serwice.pl/oferta.html. Jeśli potrzebna Ci woda dla pracowników we Wrocławiu to moim zdaniem ich oferta jest najlepsza. Przjrzałam swego czasu wiele ofert firm dostarczających wodę, ale oni wypadli zdecydowanie najlepiej więc podjęłam się tej współpracy i teraz jestem przekonana, że to była naprawdę dobra decyzja.
#2017-03-01 07:21:04 

gumiak

Użytkownik

Czyli są godni zaufania i terminowi? Cena serwisu wliczona jest w koszty i nie ma problemu z naprawą dystrybutora w razie jakiejś awarii?
#2017-03-01 10:18:58 

Morwa

Użytkownik

Owszem, naprawdę wszystko dobrze jest zorganizowane. Pan, który przywozi nam wodę nawet sprawdza zawsze czy butli nie trzeba już wymienić i jeśli jest gdzieś pusta to od razu wstawia nową, a jak jakaś jeszcze została to jest na później. Serwis przebiega bardzo sprawni i nikt nie kręci nosem jak trzeba coś naprawić. Naprawdę fachowa firma.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015