#2017-04-04 07:50:44 

generał_Foch

Użytkownik

Być może ulegliśmy modzie, być może chcemy podkreślić naszą milość, w każdym razie oboje z moją partnerką wpadliśmy na pomysł, żeby sobie zrobić sesję narzeczeńską. Jako, że to będą dla nas obojga myślę bardzo wyjątkowe zdjęcia, to chcemy, by sprawą zajął się naprawdę profesjonalny fotograf. Piękna sceneria jak i piękni modele wszystkiego w końcu ie uratują :P
#2017-04-04 08:09:27 

kosynier

Użytkownik

No a jacy skromni… do granic możliwości :P
#2017-04-04 08:53:38 

gratyfikacja

Użytkownik

Wiesz, albo po prostu mają pozytywną autokrytykę ;) Zresztą, ja ze swoim partnerem nie robiliśmy sobie sesji narzeczeńskiej, tylko taką po prostu… no taką sesję dwojga zakochanych ludzi :) Według mnie bardzo zbliżają takie sesje zdjęciowe Częstochowa zaś ze swoją romantyczną scenerią jest idealna dla par na takie zdjęcia :) My korzystaliśmy z ich usługi http://www.foto-kreatywni.pl/portfolio/sesje. Zrobili nam naprawdę piękną sesję. Teraz mamy nasze wspólne zdjęcia w sypialni i w kuchni. :)
#2017-04-04 11:16:34 

generał_Foch

Użytkownik

Ogldam sobie podaną przez Ciebie stronęi rzeczywiście muszę przyznać, że te zdjęcia, które mają w portfolio wygląnają pięknie :) Dzięki! Temat myślę wyczerpany i można go zamykać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015