#2017-04-24 02:20:29 

panna_migaczka

Użytkownik

Witam wszystkich. Krótkie pytanko, jakie kamery są lepsze do rozmieszczenia na hali produkcyjnej i w okolicy obiektu? Obrotowe czy stacjonarne? Jeśli możecie to napiszcie krótkie uzasadnienie. Pozdrawiam i z góry dziękuję.
#2017-04-24 02:40:39 

Prąd_Stały

Użytkownik

Cześć, no właśnie dobrze że ktoś ten temat poruszył bo sam zastanawiam się jakie kamery kupic i jak je rozmieścić żeby wszystko miało ręce i nogi. Mam kilka koncepcji które wydaja mi się sensowne ale nie mam pojęcia jak to się sprawdzi w praktyce. Jakby ktoś naświetlił temat to byłoby świetnie.
#2017-04-24 03:09:54 

Kompas

Użytkownik

Powiem wam tak, kamery obrotowe wymagają stałej obsługi bo jak sama nazwa wskazuje można nimi obracac i koncentrować uwagę na tym co nas aktualnie interesuje. Jeśli mają stać w miejscu to ich potencjał będzie po prostu zmarnowany. Bardzo fajna opcją w newralgicznych miejscach jest umieszczenie kamer nieruchomych w każdym kierunku plus ruchomej poglądowej. Trzeba sobie rozważyć tylko gdzie taki zestaw wstawić, ale jakby nie patrzeć przy zmawianiu tych kamer: http://kamery-hurt.pl/50-kamery-ip, cena wychodzi tak niska że każdy może sobie na to pozwolić.
#2017-04-24 04:25:23 

generał_Foch

Użytkownik

Bardzo ciekawa koncepcja, może nie na każdy róg ale tak jak pisałeś w newralgicznych miejscach zda to egzamin perfekcyjnie. Co się tyczy tego sklepu: http://kamery-hurt.pl/ to znam i polecam bo zamawiałem kilka stacjonarnych kamer na obiekt który ochraniamy plus kilka sztuk do domu i naprawde jestem zadowolony z jakości obrazu. Zawiech nie ma, wszystko ładnie widać i podgląd mam nawet na telefonie jeśli chce. Pozdrawiam.
#2017-04-24 05:54:47 

Kompas

Użytkownik

Podpatrzyłem to rozwiązanie w strazy miejskiej i u nich działało. Spróbowałem w kilku miejscach nad którymi musiałem utrzymać kontrole i też jestem zadowolony także polecam. Zakres obserwacji zwiększa się bez porównania co zawsze sie przydaje.
#2017-04-24 08:23:05 

Prąd_Stały

Użytkownik

Też ten pomysł mi się podoba. Ceny kamer spadły na tyle że cały taki zestaw faktycznie idzie zamówić za grosze. Pozdrawiam i dziekuje za pomoc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015