#2017-05-18 07:30:12 

międzymiastowa

Użytkownik

Chciałabym się spotkać, poradzić psychoterapeuty od spraw rodzinnych odnośnie problemów z dzieckiem. Przez wszystkie lata zachowywał się normalnie ale jak poszedł na studia to w zasadzie nie da się z nim normalnie rozmawiać. Ma jakieś dziwne poglądy na wiekszosc spraw, inne niż wpajałam przez wszystkie lata. Obawiam się że jak tak dalej pójdzie to niedługo w ogóle nie bedziemy w stanie sie porozumieć.
#2017-05-18 08:24:03 

generał_Foch

Użytkownik

Dobrze byłoby gdybyście poszli razem, ale z drugiej strony nie rozumiem czemu tak ci przeszkadza że ma inne poglądy? Brzmi to trochę nietolerancyjnie bo takie spojrzenie sobie wypracował i niech takie ma pod warunkiem że nikomu nie szkodzi.
#2017-05-18 09:03:50 

Jaskrawa

Użytkownik

W takiej sprawie pomóc może tylko dobry psychoterapeuta Poznań ma niby sporo gabinetów ale jak poczytasz opinie to zauważysz że warto iść do: https://psycholog-poznan.info.pl/o-mnie/. U mnie taki problem pojawił się z mężem. Sporo się kłóciliśmy przez to że zaczął nagle inaczej patrzeć na świat. Mi wydawało się to bezduszne a jemu normalne i naturalne. Dzieki rozmowom z psychologiem oboje złagodnielismy i nauczylismy się siebie akceptować chociaz niekiedy to bywa trudne.
#2017-05-18 11:22:40 

międzymiastowa

Użytkownik

Postaram się go namówić ale nie wiem co z tego wyjdzie.
#2017-05-18 13:14:09 

Jaskrawa

Użytkownik

Na pierwsza konsultację poszłabym sama a na kolejne możesz zaangażować syna. Powoli i bez pośpiechu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015