#2017-07-25 19:18:17 

Prąd_Stały

Użytkownik

Witam wszystkich. Ostatnio wpadło mi kilka spraw gdzie potrzebuję wnikliwej ekspertyzy jako materiał dowodowy i zależy mi na kimś kto naprawdę poważnie podchodzi do sprawy. Są to tematy związane z wypadkami po alkoholu a czasem nawet śmiercią poprzez środki psychoaktywne.
#2017-07-25 21:54:49 

Kompas

Użytkownik

Mam znajomego prawnika który specjalizuje się w sprawach związanych z wypadkami przy pracy głównie spowodowanych nadużyciem takich środków. Może on mi kogoś poleci to wyślę ci namiary w wiadomości prywatnej.
#2017-07-25 23:46:35 

panna_migaczka

Użytkownik

Wystarczy dobrze przeszukać internet żeby znaleźć namiary na kilka niezależnych laboratoriów gdzie wykonuje się takie ekspertyzy. Fakt, opinii na ich temat próżno szukać w internecie ale namiary zawsze są.
#2017-07-26 00:25:48 

ibiza

Użytkownik

Z mojej strony mogę ci polecić stronę http://www.analityks.com.pl/zleceniodawcy. Znajdziesz tam spis instytucji które zlecały badania tej firmie więc nie ma obawy co do rzetelności ekspertyz. Firma naprawdę działa na najlepszym sprzęcie i dostarcza dobitne materiały dowodowe.
#2017-07-26 01:43:44 

generał_Foch

Użytkownik

To nie jest czasem tak że w przypadku podejrzenia takich sytuacji to sąd zleca wykonanie takiej ekspertyzy? Czy mówimy tutaj o zleceniach prywatnych gdzie klient z pomocą prawnika działa na własną rękę.
#2017-07-26 04:32:33 

metnawoda

Użytkownik

To chyba jest tak że jeżeli w sądzie spotyka się instytucja publiczna to wtedy taki wniosek kierowany jest do biegłego sądowego. Nie mam z tym doświadczenia więc mówię wam tylko jaka jest moja opinia.
#2017-07-26 06:36:12 

kosynier

Użytkownik

Jak potrzebny ci jest biegły sądowy a sąd nie przydzielił tej sprawy nikomu konkretnemu to zajrzyj na http://www.analityks.com.pl/o-instytucie. Z takim materiałem dowodowym i wnikliwymi ekspertyzami dużo łatwiej będzie przeważyć szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
#2017-07-26 08:59:52 

piękny_Roman

Użytkownik

Kiedy jeszcze brałem udział w takich sprawach to bardzo mocno z nimi współpracowałem i mogę powiedzieć że posiadają najlepszych fachowców w regionie. Do tego nowoczesny sprzęt i można otrzymać bardzo dokładne wyniki badań.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015