#2020-08-11 14:31:15 

stopklatka

Użytkownik

Okazje do wypicia zawsze się znajdą. Pijemy bo zapijamy smutki bądź świętujemy. Pijemy, bo wszyscy piją. Pijemy, bo jest impreza. Jednak czy możliwa jest dobra zabawa bez picia? Byliście może na bezalkoholowej imprezie?
#2020-08-11 14:42:18 

Szyba_zespolona

Użytkownik

Ja rok temu byłam na bezalkoholowym weselu. Raczej nie bawiłam się dobrze. Atmosfera była raczej sztywna a na parkiecie tańczyły nieliczne pary. Jak dla mnie nie był to najlepszy pomysł na przyjęcie weselne.
#2020-08-11 16:29:25 

lesioXX

Użytkownik

Ja nie wyobrażam sobie wesela bez alkoholu. U mnie w rodzinie taki pomysł by nie przeszedł. W mojej pamięci pozostanie wesele koleżanki, na którym serwowane alkohole z różnych krajów, między innymi alkohol taki jak cachaca . Goście byli zachwyceni tak wykwintnymi trunkami. Do tego dobra muzyka i byłem nieomal królem parkietu…
#2020-08-11 17:09:00 

gratyfikacja

Użytkownik

Ja jestem nieco odmiennego zdania…. Bez alkoholu można się równie dobrze bawić, trzeba tylko pomyśleć o ciekawych atrakcjach dla uczestników imprezy i oczywiście dobre jedzenie to podstawa. Moje wesele było bezalkoholowe i goście nie byli tym faktem wcale rozczarowani.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015